Koncert na podporu Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče, 17.9.2010

16. Srpen 2010, Mgr. Jarmila Neumannová

Dovolujeme si Vás pozvat na Komorní koncert souboru „AD LIBITUM“ na podporu Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče.

Koncert se koná v pátek 17. září 2010 v 19 hodin v Arcibiskupském paláci v Praze.

Účinkují členové VLACHOVA KVARTETA Praha a klavíristka Helena Suchárová Weiser.

Záštitu poskytl arcibiskup pražský, metropolita a primas český Mons. Dominik Duka OP, který pronese úvodní slovo.

Na programu budou skladby Ludwiga van Beethovena a Antonína Dvořáka

(Pozvánka ZDE).

Základní cena vstupenky je 200 Kč.

Částku vstupného lze navýšit dle Vašeho uvážení – výtěžek z koncertu podpoří hospicové hnutí v České republice.

Pro rezervaci míst a informaci o platbách kontaktujte manažerku vnějších vztahů Jarmilu Neumannovou, tel. 731 625 951, e-mail: propagace@asociacehospicu.cz.                                                                                                                                                                     Rádi Vám vystavíme darovací smlouvu či potvrzení o daru pro daňové účely – prosíme o zaslání kontaktních informací – viz níže.

Další informace si můžete najít na našich nových webových stránkách: www.asociacehospicu.cz.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Se srdečným pozdravem

MUDr. Marie Svatošová                                                                             Mgr. Jarmila Neumannová

Prezidentka APHPP                                                                                      vnější vztahy APHPP

V České republice zemře ročně 30 tis. lidí na nádorová onemocnění – pouze 2 – 3 % jich může využít kvalitní péči v hospicích, která zaručí těžce nemocnému pacientovi, že nebude trpět bolestí, že nezůstane v posledních chvílích osamocen a až do jeho přirozeného konce bude zachována jeho důstojnost.