Benefiční koncert skupiny The Tap Tap pro Cestu domů

17. Září 2010, Magdalena Pehalova
Letos je 8. října, v předvečer Dne hospiců, plánován koncert nevšední originální skupiny The Tap Tapneohrožených zpěváků a muzikantů, kteří navzdory tomu, že na svých cestách putují většinou na kolečkách, neb jim jejich tělo ve všem úplně neslouží, vnášejí do našeho světa spousty energie, provozují kouzelnou hudbu a dokážou udělat velkou radost.
Postižení hrají pro umírající… ? Bojíte se? Tak nechoďte. Ale raději se nebojte a přijďte: slibujeme večer, který hned tak nezažijete a určitě z něj neodejdete zklamáni. S muzikanty si přijde zazpívat Marek Eben a další osobnosti.

Koncert proběhne od 19 hodin ve Velkém sále Městské knihovny v Praze. Po koncertě se koná tradiční přívětivé společenské setkání s občerstvením pro všechny návštěvníky a s prodejem hezkých a šikovných věcí z Krámku na cestě domů. Koncert i toto setkání zajišťují pro vás společně dobrovolníci a zaměstnanci hospice. Díky jim se již po léta daří připomínat, že péče o lidi na konci života, ať už mladé či staré, se týká nás všech a péči v naší zemi nezlepšíme, když před současnou neuspokojivou situací budeme zavírat oči.
Přijdou, přijedou, hrají a zpívají:
  • The Tap Tap
  • Spoluhraje symfonický orchestr
  • Také „na tom dělá“ Marek Eben
  • Řídí a diriguje Šimon Ornest

Vložit komentář

 
Copyright (c) 2005-2011 Ecce Homo, 2000-2004 Ing. Juraj Kizák, juraj.kizak@gmail.com
ECCE HOMO, o.s. = Sdružení pro podporu domácí péče a hospicového hnutí, působí v ČR nepřetržitě od roku 1993, jeho náplň a cíle vyplývají z názvu,
IČO 49366335, Bankovní spojení: 2001709504/0600, kontakt: marie.svatosova@seznam.cz
Anorexie.cz, Prezidentka.eu, Vangogh.cz, Modigliani.cz, Gauguin.cz, Česká prezidentka