Oddělení paliativní péče v Jihlavě začalo sloužit lidem

26. Květen 2011, Ing. Juraj Kizák

Ve středu 18. května otevřela jihlavská nemocnice nové oddělení, na kterém bude poskytována paliativní péče. Stala se tak první nemocnicí v ČR, ve které bude tento typ péče poskytován. (Pozn. Hospice.cz: Nemocnice Jihlava není členem Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče). Více ZDE.

2 komentářů to “Oddělení paliativní péče v Jihlavě začalo sloužit lidem”

1. Marie napsal:

Dobrý den mám dotaz ,za jakých podmínek může být klient přijat do vašeho zařízení / Odd.paliativní péče Jihlava/ jedná se o paní které je 89 let a je ležící. Děkuji Vám mockrát za odpovedˇ.

2. Marie napsal:

Dobrý den prosim Vás chtěla bych se zeptat zda na Vaše odd.nepotrebujete pečovatelku nebo sanitařku.Pracuji jako sanitářka na odn.Dekuji moc za odpověd.Moc mi na tom záleží.