Dr. Marie Svatošová: Hospice a umění doprovázet – další vydání knížky

11. Říjen 2011, Ing. Juraj Kizák

Právě vyšlo sedmé (v KNA druhé) aktualizované a doplněné vydání publikace MUDr. Marie Svatošové „Hospice a umění doprovázet“. Je dostupné v síti prodejen Karmelitánského nakladatelství v Čechách, na Moravě i na Slovensku (www.kna.cz).

Obálka knížky

Knihu lze doporučit nejen profesionálům ve zdravotnictví a pomáhajících profesích, ale velice se osvědčila v edukaci rodinných příslušníků pacientů s vážnou prognózou. Jsou-li včas poučeni, zvládají péči lépe a nedopouštějí se obvyklých hrubých chyb v přístupu a komunikaci. Díky tomu s vědomím dobře splněného úkolu o mnoho snadněji prožívají následné období truchlení po smrti blízké osoby.

Knihu je také možné siobjednat v zásilkové službě KNA na adrese zasilky@kna.cz, objednací číslo 101691, cena 139,- Kč + poštovné a balné.