Litoměřický hospic pořádá sbírku a benefiční koncert

5. Říjen 2011, Ing. Juraj Kizák

Již sedmým rokem se litoměřický Hospic sv. Štěpána zapojuje do Světového dne hospiců. V pátek 7. října bude v Litoměřicích uspořádána veřejná sbírka do patnácti přenosných kasiček. Sbírka je povolena Krajským úřadem ústeckého kraje. Pomoc nabídli studenti Střední pedagogické školy Heinricha Pestalozziho Litoměřice, kteří budou rovněž rozdávat i informační materiály o hospici. V sobotu 8. října v 19 hodin se v bývalém jezuitském kostele Zvěstování Panně Marii uskuteční benefiční koncert pro hospic. Více ZDE.