Hospic Praha 4 přijme fyzioterapeuta – rehabilitační pracovnici

22. Leden 2012, Ing. Juraj Kizák

Hospic Praha 4, Malovická ulice přijme na plný eventuelně i částečný úvazek fyzioterapeuta – rehabilitační pracovnici. Informace na tel.: 272 191 052, email.: reditelka@hospicstrasburk.cz. Více ZDE.

Jeden komentář to “Hospic Praha 4 přijme fyzioterapeuta – rehabilitační pracovnici”

1. Veronika Karbanová napsal:

Dobrý den, nevím, zda nereaguji již pozdě, nicméně za zkoušku to stojí.
    Jsem fyzioterapeut na volné noze, vystudovala jsem bakalářský obor Léčebná rehabilitace a fyzioterapie v roce 2004 od té doby jsem v aktivní praxi, většinou na volné noze, dojíždím ke klientům, nebo spolupracuji s kolegy lékaři v jejich centrech. Na váš inzerát reaguji převážně proto, že po vlastních zkušenostech se životem a smrtí mám velmi blízko ke starým lidem a procesu umírání.
    Měla bych zájem o práci na částečný úvazek, či na dohodu, bylo-li by vám to blízké.

Děkuji. S přáním krásného dne, Karbanová.