Do pražského hospicu na návštěvu klidně i s pejskem

9. Srpen 2012, Ing. Juraj Kizák

„Návštěvy jsou u nás vítané. Mohou u klientů přespat, být s nimi 24 hodin denně. Klidně mohou přijít i s pejskem, nebo jiným zvířetem. Pro nás je hlavní, aby se klient cítil co nejlépe a jako doma,“ říká vrchní sestra Hospice Štrasburk v Bohnicích Milada Schubertová. To, že je klient mimopražský, prý vůbec nevadí. „Pokud rodina našeho pacienta například pracuje v Praze, pak není problém. Vždyť člověk by měl umírat v okruhu svých nejbližších. Takto vyjdeme vstříc jak umírajícímu, tak jeho blízkým. Právě to je účelem hospice.“ Více ZDE.

2 komentářů to “Do pražského hospicu na návštěvu klidně i s pejskem”

1. Dana Kuchtová napsal:

Dobrý den,

byli byste tak laskaví a sdělili mi, kolik stojí měsíčně péče ve Vašem hospicu? A máte volná místa?

Děkuji za informace,
    s pozdravem,
    Dana Kuchtová

2. Šrámková napsal:

Máme 2 hospicové domy, na Spořilově a v Bohnicích, na našich webových a stránkách najdete veškeré základní informace a bližší kontakty.