Hospic v Čerčanech bude už bez své zakladatelky

3. Srpen 2012, Ing. Juraj Kizák

Zakladatelka hospice v Čerčanech MUDr. Tereza Dvořáková už v hospici nebude pracovat.  V současné době zakládá novou organizaci RUAH o.p.s., ve které naváže na své 13leté zkušenosti s poskytováním terénních zdravotních a sociálních služeb v regionu Benešovska. Po dohodě s vedením Hospice Dobrého Pastýře převezme nová společnost RUAH o.p.s.  terénní služby Ambulance paliativní medicíny a léčby bolesti, které doposud poskytovalo občanské sdružení Tři, které zároveň provozuje lůžkový hospic v Čerčanech. Více ZDE.