Úspěšný charitativní koncert skupiny Hradišťan pro litoměřický hospic

8. Září 2012, Pavel Česal

Nadační fond Kalich, uspořádal charitativní koncert skupiny Hradišťan pro Hospic sv. Štěpána.Koncert, kterého se před svatoštěpánskou katedrálou na Dómském náměstí se zúčastnilo více než 600 posluchačů, se vydařil.

Hospic podpořili svojí účastí i vzácní hosté, jako Alexandr Vondra, senátor za litoměřicko a slánsko, Mons. Jan Baxant, biskup litoměřický, probošt a kanovník svatoštěpánské kapituly P. Jiří Hladík, Mgr. Ladislav Chlupáč, starosta města a další milí hosté. Posluchači odměnili Hradišťan dlouhotrvajícím potleskem a odcházeli nadšeni. Výtěžek ze vstupného ve výši 98 tis. Kč navýšil A. Vondra na 110 tis. Kč. Šek na 50 tis. Kč předal jednatel společnosti BALKANCAR CZ, pan Jaromír Mareš. Mnoho dalších posluchačů dávali své dary do zapečetěné kasičky. Všem upřímně děkujeme.