Vizualizace budoucího Hospice v Liberci

3. Listopad 2012, Ing. Juraj Kizák

Budoucí kamenný hospic v Liberci  už má svou vizuální podobu. Na tiskové konferenci 1. listopadu jí představil krajský radní pro sociální věci Pavel Petráček. Akce se zúčastnili i náměstkyně hejtmana LK Lidie Vajnerová, primátorka Statutárního města Liberec Martina Rosenbergová, náměstek primátora Jablonce n. N. Petr Tulpa, starostka České Lípy Hana Moudrá, starosta Hrádku n. N. Martin Půta, ředitelka Hospicové péče sv. Zdislavy, o.p.s., Taťána Janoušková, MUDr. Marek Sochor, lékař z oddělení klinické onkologie Krajské nemocnice v Liberci, a.s., architekt Martin Rössler a další. Rekonstrukce darované budovy bude stát asi 80 mil. Kč. Více ZDE.

Zdroj foto: Hospicová péče sv. Zdislavy, o.p.s.