Hospic Litoměřice mění po 12 letech ředitele

23. Duben 2013, Ing. Juraj Kizák

Po dvanácti letech končí ve funkci ředitel Hospicu sv. Štěpána Pavel Česal. Důvodem je jeho odchod do důchodu. Jak vidí své roky strávené v „domě odcházení“ i svoje působení, prozradil v rozhovoru. Novou ředitelkou hospice se od května stane dlouholetá pracovnice hospice Monika Marková, která funkci převezme pravděpodobně od května. Více ZDE.

2 komentářů to “Hospic Litoměřice mění po 12 letech ředitele”

1. Heller napsal:

Vážený kolego (byť i bývalý), díky za společnou práci, kterou jsme řadu let prováděli ku prospěchu hospicového hnutí.
    S pozdravem Heller, nyní MČ Praha 3

2. RH+ napsal:

Pavle, jsi skvělák! Díky za vše!
    Robert Huneš