Benefice 3.9.: Hokejový zápas pro Hospic Litoměřice!

27. Srpen 2013, Mgr. Irena Vodičková

HC Stadion Litoměřice a Hospic svatého Štěpána Litoměřice zvou všechny příznivce na premiérový benefiční hokejový zápas mezi HC Stadion Litoměřice a drážďanským hokejovým klubem Dresdner Eislöwen, který se odehraje v úterý 3. září 2013 od 18:00 hodin v litoměřické Kalich Areně. Jeho výtěžek je určen na provoz zařízení a nákup zdravotnického materiálu pro litoměřický Hospic svatého Štěpána, který se přes dosavadní úsilí potýká s nedostatkem prostředků na svoji činnost. Ta je hrazena zdravotními pojišťovnami, dotacemi státních orgánů, příspěvky klientů a dárců.

„Jsme velice vděčni litoměřickému hokejovému klubu HC Stadion za vstřícnost a ochotu, s jakou pro nás zorganizovali první benefiční hokejový zápas. Motto „Hrajeme do poslední minuty“ vyjadřuje myšlenku společnou pro obě strany – žít a hrát naplno až do konce“, říká Monika Marková, ředitelka litoměřického hospice.

Vstupenky na zápas v hodnotě 50 Kč si můžete zakoupit již nyní v recepci Kalich Areny.