Vánoce v práci – Domácí hospic DUHA Hořice

6. Leden 2014, Ing. Juraj Kizák

Den před vánočními svátky jsme byli v rodině a podávali potřebné léky. Celý dům voněl vánoční atmosférou a láskou obou manželů. V pokoji zářil vánoční stromeček, vedle něho na lůžku odpočívala žena, matka, manželka, babička, kamarádka, která byla tím největším vánočním darem pro své drahé. Žádná komplikace zdravotního stavu nepřišla, únava byla potlačena, nemocná v bdělém stavu přijímala návštěvy a těšila se ze svých blízkých. Čas odchodu se však nezadržitelně blížil. Více ZDE.