Domácí hospic Duha, o.p.s. slaví

11. Únor 2014, Mgr. Lenka Václavovičová

Dne 25.3. 2014 jste srdečně zváni na slavnostní setkání u příležitosti založení pěti let Domácího hospice o.p.s., Duha v Hořicích, které se uskuteční v Radničním sále Městského úřadu v Hořicích od 16.00 hodin.

Program:

1. Zahájení, úvodní slovo Jana a MUDr. Pavel Sieberovi, zakladatelé Domácího hospice o.p.s. Duha v Hořicích

2. Starosta Městského úřadu v Hořicích p. Ivan Doležal

3. Zástupce hejtmana Královéhradeckého kraje RSDr. Ing. Otakar Ruml

4. Radní Královéhradeckého kraje pro sociální oblast PaedDr. Josef Lukášek

5. Radní Královéhradeckého kraje pro zdravotní oblast PharmDr. Jana Třešňáková

6. Mons. Josef Kajnek, pomocný biskup královéhradecký

7. MUDr. Marie Svatošová, zakladatelka hospicové péče v ČR

8. Hudební doprovod zajistí kytarový recitál paní Evy Henychové, která je nejen zpěvačkou, kytaristkou, skladatelkou i textařkou v jedné osobě, ale především charismatickou osobností, která dokáže zasáhnout srdce lidí všech generací. Její písně jsou osobní výpovědí člověka, který umí nahlédnout hluboko pod povrch skutečností všedního života.