Liberec – „Hospic sobě“

12. Srpen 2014, Mgr. Lenka Václavovičová

V měsíci dubnu byla pro občany libereckého kraje zahájena putovní veřejná sbírka „Dnes ty, zítra já…“ s podtitulem:

„HOSPIC SOBĚ“

Sbírka je prováděna shromažďováním příspěvků na bankovním účtu, zřízeném výhradně pro tento účel a dvěma pokladničkami, které jsou putovní v oblasti libereckého kraje. Přispět je možné také platební kartou přímo z našeho webu přes dárcovský portál DARUJ SPRÁVNĚ .

Přihlásit se o jejich umístění ve firmách, obchodech, městských úřadech atd. je možné na tel.734 435 302.

Číslo sbírkového účtu: 717 378 4001/5500

Pokladničky započaly svoji pouť ve vstupní hale Libereckého kraje a v budově Nového magistrátu Města Liberce.

Aktuální umístění pokladniček:
1. lékárna Salvia Liberec – Ruprechtice
Liberecký kraj

2. Kulturně informační centrum Stará fara Jablonec nad Nisou
Nový magistrát Města Liberece

Sbírka je konána na dobu neurčitou.

Vybrané prostředky budou použity na vybavení lůžkového hospice, pomůcek, zařízení a zdravotnického materiálu potřebného k poskytování hospicové paliativní péče.

Přispěvatelé budou se svým souhlasem zapsáni na seznam dárců, který bude umístěn na webových stránkách Hospicové péče sv. Zdislavy, o.p.s. a na pamětní desce, která bude umístěna v budoucím Hospici sv. Zdislavy.

Předem ze srdce děkujeme všem za příspěvek a všechny přispěvatele ujišťujeme, že vybrané prostředky budou účelově použity s maximální obezřetností a efektivitou.