První česká konference dětské paliativní péče

2. Září 2014, Mgr. Lenka Václavovičová

Obecně prospěšná společnost TŘI, ve spolupráci s Českou společností paliativní medicíny, Českou pediatrickou společností a Asociací poskytovatelů hospicové a paliativní péče pořádá První českou konferenci dětské paliativní péče, jejímž cílem je otevřít diskuzi o dětské paliativní péči, navázat bližší spolupráci mezi zainteresovanými skupinami a zahájit tvorbu standardů péče.

Budeme mluvit o tom jak naplnit potřeby a očekávání rodin, které se vyrovnávají s blížící se ztrátou dítěte, jak nastavit potřebnou zdravotní i sociální péči, jak ji co nejefektivněji financovat. Zváni jsou nejen profesionálové z řad paliativní péče, ať už se věnují sociální nebo zdravotní péči, ale i klienti, doprovázející rodiny, dobrovolníci, zástupci zdravotních pojišťoven i státních organizací, včetně ministerstev a parlamentu.
Pro další informace či pro registraci navštivte stránky První české konference dětské paliativní péče.

Datum konání: 13. a 14. listopadu 2014

HUB Impact, Drtinova 10, Praha