Zlínský kraj ocenil bývalého ředitele Hospice Citadela Miloslava Běťáka

18. Září 2014, Mgr. Lenka Václavovičová

Zlínský kraj vyhlásil anketu „Pracovník roku v sociálních službách“ letos již po páté s cílem morálně podpořit profesi, která je fyzicky i psychicky velmi náročná a společensky potřebná. Záštitu nad akcí tradičně převzal hejtman Stanislav Mišák.

Mezi oceněnými byli lidé, které jejich okolí navrhlo pro hluboce empatický přístup k uživatelům sociálních služeb, pro jejich schopnost vytvářet mezi uživateli pozitivní vztahy a přispívat k tomu, aby se jak fyzicky, tak psychicky i sociálně cítili co nejpříjemněji i navzdory svým zdravotním problémům či vyššímu věku. Oceněno bylo pět zaměstnanců sociálních služeb.

Kromě „řádných“ byla udělena také dvě mimořádná ocenění, a sice za vynikající manažerskou práci podporující koncepční rozvoj sociálních služeb v regionu. Jedno z nich se dostalo Ing. Miloslavu Běťákovi, náměstkovi ředitele Diakonie Českobratrské církve evangelické, do konce r. 2013 řediteli hospice Citadela ve Valašském Meziříčí.

Vložit komentář

 
Copyright (c) 2005-2011 Ecce Homo, 2000-2004 Ing. Juraj Kizák, juraj.kizak@gmail.com
ECCE HOMO, o.s. = Sdružení pro podporu domácí péče a hospicového hnutí, působí v ČR nepřetržitě od roku 1993, jeho náplň a cíle vyplývají z názvu,
IČO 49366335, Bankovní spojení: 2001709504/0600, kontakt: marie.svatosova@seznam.cz
Anorexie.cz, Prezidentka.eu, Vangogh.cz, Modigliani.cz, Gauguin.cz, Česká prezidentka