Archiv pro den 7. Říjen 2014

Hospic Frýdek-Místek,p.o. – návštěva ministryně práce a sociálních věcí

7. Říjen 2014, Mgr. Lenka Václavovičová

Dne 30. 9. 2014 navštívila hospic ministryně práce a sociálních věcí paní Mgr. Michaela Marksová za doprovodu primátora statutárního města Frýdku – Místku pana Mgr. Michala Pobuckého, vedoucí odboru sociálních služeb paní Ing. Jarmily Kozlové a dalších. Seznámila a prohlédla si zařízení a setkala se se zástupci některých doplňkových služeb jako canisterapie a dobrovolnictví.

Cena Aloise Klára

7. Říjen 2014, Mgr. Lenka Václavovičová

Bývalý ředitel Hospice sv. Štěpána v Litoměřicích Pavel Česal byl oceněn Cenou Aloise Klára za přínos městu v oblasti sociálních služeb.Gratulujeme!

Ovládla Běh pro hospic. Triatlonistka Frintová podpořila dobrou věc.

7. Říjen 2014, Mgr. Lenka Václavovičová

V sobotu 4. října se nejlepší česká triatlonistka Vendula Frintová zúčastnila na pozvání pořadatelů charitativní akce Běh pro hospic v Červeném Kostelci. Z nabízených variant si vybrala běh na 5 kilometrů a zvítězila, když porazila i všechny muže ve startovním poli. Ale o umístění v tomto případě opravdu nešlo.