Nové auto pro Hospic Prachatice. Děkujeme!

20. Prosinec 2014, PhDr. Robert Huneš
Prachatický hospic nedávno obdržel velkou pomoc od společnosti Autodoprava Gaier Prachatice, s.r.o. Zbrusu nový automobil Kia cee´d. Vůz bude sloužit pro zlepšení péče o pacienty hospice a klienty Domova Matky Vojtěchy. Jsme za tuto pomoc velmi vděčni. Bez přízně dobrodinců a dárců bychom nebyli schopni zabezpečit vysokou kvalitu péče o těžce nevyléčitelně nemocné. Pan František Gaier je jedním z těch, kteří mají srdce na pravém místě. Děkujeme! Více ZDE.