WEBINÁŘ: Jak doprovázet v nemoci? Co dělat při ztrátě blízkého?

9. Srpen 2015, Ing. Juraj Kizák

Hledáte lidský přístup a porozumění při řešení zdravotních obtíží vašich blízkých, pacientů?  Jak jim zabezpečit bio-psycho-sociálně-spirituální potřeby? Nebo vás zajímá, jak se vypořádat se ztrátou blízkého? Co poradit pozůstalým? Můžete se zapojit do internetového online webináře Paliativního centra, které usiluje o systematické rozvíjení paliativní péče v celé České republice. Je jedno, kde se nacházíte – stačí vám přístup k internetu. VÍCE ZDE.