Archiv pro den 10. Leden 2016

Era pomáhá regionům rozdělí tři miliony.

10. Leden 2016, Ing. Juraj Kizák

Ten, který veřejnost v každém z 20 regionů podpoří nejvíce, získá od Ery 50 tisíc korun, druhý v pořadí 40 tisíc korun, třetí 35 tisíc korun a čtvrtý si odnese 25 tisíc korun. Víc než milion korun pak věnovali na dobrou věc individuální dárci. Více ZDE.

Pobočka Chebského Hospice v Tachově už začíná pomáhat.

10. Leden 2016, Ing. Juraj Kizák

Více než rok uplynul od chvíle, kdy se Iva Csanálosi a Lucie Davidová rozhodly, že zkusí zařídit, aby v Tachově působil mobilní hospic pro dlouhodobě nevyléčitelně nemocné lidi. Více ZDE.

Liberecký kraj. Otevření hospice se zúčastnili starostové, radní i exhejtmani.

10. Leden 2016, Ing. Juraj Kizák

První klientkou lůžkového hospice v Liberci je 98letá paní Bambuchová. V životě by ji nenapadlo, že ji osobně navštíví prezident republiky. Více ZDE.

ZVĚŘINA: ‚Náckové‘ škodí hospicům, školám či nemocnicím.

10. Leden 2016, Ing. Juraj Kizák

Šíří světem lživou zprávu o tom, že právě probíhající Tříkrálová sbírka organizovaná Charitou ČR je určena pro „vetřelce“. Více ZDE.

Cheb: Bramboračka, svařák a horký čaj…

10. Leden 2016, Ing. Juraj Kizák

Výtěžek sbírky v Chebu opět podpoří služby Hospice Sv. Jiří, Farní charity Cheb a noclehárny Betlém. Tři králové nejsou jen biblické postavy, ale jsou symbolem charitativních akcí a finančních sbírek. Tato tradice se již řadu let drží i v Chebu a podávání tříkrálové polévky je chvílí setkání… Více ZDE.

Jablonec nad Nisou: Hospic sv. Zdislavy přijel osobně otevřít prezident Miloš Zeman.

10. Leden 2016, Ing. Juraj Kizák

Primátor Jablonce Petr Beitl se spolu s náměstkem Pavlem Svobodou včera zúčastnil slavnostního otevření nového krajského hospice v ulici U Sirotčince v Liberci. Hospic sv. Zdislavy přijel osobně otevřít prezident Miloš Zeman. Více ZDE.