Archiv pro den 31. Leden 2016

Lékař/ka na oddělení klinické onkologie/radioterapie nebo na paliativní jednotku

31. Leden 2016, Ing. Juraj Kizák

Požadujeme: ukončené VŠ vzdélání, zájem o vzdělávání v oboru (pracoviště je akreditováno), idálné lékař po atestaci-není podmínkou. Nabízíme: plat dle zkušeností, možnost ubytování v areálu nemocnice, plný či zkrácený úvazek, placené volno na kongresy+příspěvky, odměny, podporu profesního rozvoje. Více ZDE.

Administrativní pracovník /office manager domácího hospice

31. Leden 2016, Ing. Juraj Kizák

Hledáme dva organizačně i technicky zdatné kolegy/kolegyně se samostatným myšlením, příjemným vystupováním a zkušeností se systematickou kancelářskou prací. Nabízíme smysluplnou a zajímavou práci podpory ekonomického, fundraisingového týmu a týmů přímé péče. Více ZDE.

Všeobecná zdravotní sestra/bratr s registrací.

31. Leden 2016, Ing. Juraj Kizák

Dvousměnný provoz. Požadujeme alespoň ÚSO s maturitou (bez vyučení), min. 2 roky praxe u lůžka, dětská specializace výhodou, samostatnost, emapatii, zodpovědnost, bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič/ka, dobré komunikační schopnosti schopnost pracovat v týmu, ochotu dalšího sebevzdělávání. Nástup od 01.03. Více ZDE.

Hospicová péče na jihu Čech má finanční problémy

31. Leden 2016, Ing. Juraj Kizák

Rozhlasová stanice České Budějovice se zajímá o finanční situaci domácích hospiců v Jihočeském kraji. Není to veselá reportáž. A proto ještě jednou opravdu velmi děkujeme všem našim dárcům, bez kterých by domácí hospicová péče na Táborsku nebyla možná! Záznam pořadu naleznete na webu ČRo Č. Budějovice: záznam pořadu .

Domov Františka na počest současného papeže.

31. Leden 2016, Ing. Juraj Kizák

Základní kámen nyní dokončené stavby hospice ve městě prezident Zeman před rokem vezl na státní návštěvu Vatikánu, aby jej papež František požehnal. Do Újezdu u Brna přijel prezident Zeman jako do poslední oficiální zastávky svého úterního programu návštěvy Jihomoravského kraje, aby nejprve navštívil nový hospic a poté debatoval s obyvateli malého jihomoravského města. Více ZDE.

2. auto pro Domácí hospic Athelas v Písku

31. Leden 2016, admin

Téměř 80 % Čechů si podle průzkumu veřejného mínění přeje zemřít doma. Jejich přání vychází na Písecku vstříc Domácí hospic Athelas také díky firmě Casta a.s., která předala ve třetím lednovém zasněženém týdnu k užívání automobil  Škoda  Fabia Combi. K autu  navíc zdarma poskytla  i kryté parkovací stání, které ocení zejména zdravotní sestry při rychlých [...]

Tříkrálová sbírka na Pardubicku

31. Leden 2016, Ing. Juraj Kizák

„Důležité jsou i hezké zážitky z koledování, těch špatných je rok od roku méně, a za to jsme velice rádi,“ uvedla Marie Hubálková. Více ZDE.

Peníze kraje pro domácí hospic.

31. Leden 2016, Ing. Juraj Kizák

Znojemsko – Domácí hospic, který měl peníze na fungování jen do konce roku, může i letos spoléhat na pomoc kraje. Klienti se rekrutují z celého regionu… Více ZDE.

Originální pexeso pro hospic

31. Leden 2016, Ing. Juraj Kizák

Hospic obdržel 270 obrázků. Kreslily děti z mateřinek i školáci a studenti středních škol. Z nejkrásnějších kreseb nakonec vzniklo pexeso, jehož koupí podpoříte péči o lidi na sklonku života. Více ZDE.