Zasvěcené vyprávění Jany Sieberové…

18. Březen 2016, Ing. Juraj Kizák

… si mohli vyslechnout návštěvníci přednášky nazvané Umění doprovázet, kterou připravil Hospic sv. Jiří v Tachově. Každý člověk si nějakým způsobem bilancuje svůj vlastní život, dotýká se všech ran v sobě, děkuje za určité životní období a nechat tady své blízké. A k tomu období potřebuje druhého člověka, kdo by ho doprovázel, kdo by naslouchal a nehodnotil, co jsme udělali a neudělali dobře, ale kdo by zkrátka byl s námi,“ uvedla Sieberová ve své přednášce. Více čtěte ZDE.