Společenský večer k 15. výročí Hospice sv. Štěpána

25. Duben 2016, Mgr. Irena Vodičková

Kdo v Litoměřicích 14. dubna chtěl, nemusel na „básníka“ Šafránka Pavla Kříže kina, ale mohl se s ním setkat naživo! Oslava narozenin Hospice sv. Štěpána byla spojena s benefiční aukcí 62 fotografií a výtvarných děl. Za vydražená díla získal litoměřický Hospic sv. Štěpána 171 650 Kč a vedle toho i narozeninový dárek od společnosti PREOL – šek ve výši 100 000 Kč. Získané prostředky budou použity na nákup léků proti bolesti a zdravotnický materiál.
Večer byl krásný a moc se vydařil. Děkujeme všem moderátorům, autorům, dárcům, studentům, kterí pomáhali s organizací, stejně jako všem návštěvníkům, ať již aktivním dražitelům či ostatním, kteří náš hospic nejen při této akci aktivně podpořili, litoměřickému sdružení fotografů FotoporoT, kteří aktivně pomáhali s přípravou aukce. Velké díky patří také Vlastimilu Šafránkovi, který věnoval spoustu úsilí a času vytvoření nového filmu o našem hospici.
Moc si toho vážíme a těšíme se na příště – například při běhu pro hospic, který plánujeme na 28. května.
Fotografie si můžete prohlédnout např. v Litoměřickém deníku.