Srdečně zveme na Společenský večer s benefiční aukcí

7. Duben 2016, Mgr. Irena Vodičková

„Básníci“ jdou 14. dubna do kin, ten nejoblíbenější – Pavel Kříž – na hospicovou aukci!
Při příležitosti 15. výročí od svého založení pořádá Hospic sv. Štěpána Společenský večer s benefiční aukcí, který se bude konat ve čtvrtek 14. dubna 2016 v litoměřickém hradu.
Celým večerem nás bude provázet herec a „básník“ Pavel Kříž.
První část večera bude věnována benefiční aukci 22 fotografií a 35 výtvarných děl (zde najdete aukční nabídku), kdy od 17.00 hodin si bude možné prohlédnout nabízená výtvarná díla významných českých umělců, jejichž vrcholem bude skleněný objekt předního českého designéra Maxima Velčovského. V 18.00 hodin začne vlastní aukce. Výtěžek aukce bude použit na nákup léků proti bolesti a zdravotnického materiálu.
V druhé části večera pak zavzpomínáme, představíme nové hospicové video a rozkrojíme narozeninový dort. Těšit se můžete také na příjemnou hudbu a raut.
Fotografie připravené do aukce si budou moci všichni zájemci prohlédnout již od zítřka, čtvrtka 7. dubna, po celý týden ve foyer litoměřického hradu.
Oslavte s námi naše výročí, těšíme se!