Marika Singers opět podpoří Domácí hospic v Písku – 5.6.2016

13. Květen 2016, Ing. Juraj Kizák

Do Písku se po půl roce vrací vokální skupina Marika Singers z Roztok u Prahy, která zde s velkým úspěchem vystoupila poprvé v loňském roce na adventním koncertě v Děkanském kostele.

Tato různorodá skupina přijede podpořit Domácí hospic Athelas v Písku, který pomáhá umírajícím pacientům a jejich rodinám. Přijďte si opět poslechnout skladby duchovní i světské, písně lidové i muzikálové, gospely i popovou a rockovou klasiku (www.marikasingers.cz). Akce se uskuteční v neděli  5. června od  19 hodin, v koncertní síni Sv. Trojice v Písku.

Po koncertě je připravena pro zájemce beseda o hospicové péči. Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji v CK či přímo na místě.

Akce je podporována městem Písek