Program Nadačního fondu Avast podpořil paliativní péče o umírající v nemocniciích!

6. Červenec 2016, Ing. Juraj Kizák

Firma Avast se rozhodla v letošním roce podpořit rozvoj paliativní péče v nemocnicích v rámci 3. ročníku programu zaměřeného na podporu péče o umírající. Rozdělila přes 26 milionů Kč.

Přístup k paliativní péči v nemocnicích považuje Nadační fond Avast za zcela zásadní. Avast si je vědom, že v naprosté většině zdravotnických zařízení stále není paliativní péče dostupná. Snaží se proto tento fakt změnit a podpořit rozvoj služeb paliativní péče v rámci nemocničního prostředí. Výsledky 3. ročníku jejich programu, tedy seznam nemocnic, který finančně jejich fond podpoří a v jaké výši, najdete ZDE.