České Budějovice 6. října: Michal Prokop a Framus Five pro hospic

28. Září 2016, Mgr. Eva Předotová

Na čtvrtek 6.10.2016 přichystal Hospic sv. Jana N. Neumanna jedinečný hudební zážitek. V Českých Budějovicích od 19:00 zahraje Michal Prokop a Framus Five právě ve prospěch jihočeského hospice a jeho pacientů.

Kdo by neznal takové písničky jako Kolej YesterdajBitva o Karlův most nebo V baru jménem Krásný ztráty … ty všechny a mnoho dalších mají společného jmenovatele, kterým je Michala Prokopa a Framus Five.

Michal Prokop je řadou hudebních kritiků a fanoušky považován za nepřekonatelného zpěváka, který svou plodnou hudební kariéru zahájil už v době vysokoškolských studií v 60. letech. Jeho dlouhodobá a velmi úspěšná spolupráce s kapelou Framus Five je spojena s hudebními žánry blues, rock a soul. Michal Prokop, který v tomto roce slaví své 70. narozeniny, je osobnost s širokým nejen hudebním záběrem činností – skladatel, kytarista, moderátor, bývalý politik, je nositelem významných ocenění, jako jsou Řád umění a literatury Francouzské republiky, titul nejlepší zpěvák 1. československého Beatového festivalu v Praze, nebo zpěvák roku časopisu Melodie. Je rovněž držitel několika platinových a zlatých desek a člen Beatové síně slávy Radia Beat.

Vstupenky jsou v předprodeji prostřednictvím portálu CBsystém

Vložit komentář

 
Copyright (c) 2005-2011 Ecce Homo, 2000-2004 Ing. Juraj Kizák, juraj.kizak@gmail.com
ECCE HOMO, o.s. = Sdružení pro podporu domácí péče a hospicového hnutí, působí v ČR nepřetržitě od roku 1993, jeho náplň a cíle vyplývají z názvu,
IČO 49366335, Bankovní spojení: 2001709504/0600, kontakt: marie.svatosova@seznam.cz
Anorexie.cz, Prezidentka.eu, Vangogh.cz, Modigliani.cz, Gauguin.cz, Česká prezidentka