Antivirová společnost AVAST podporuje hospice!

9. Listopad 2016, Ing. Juraj Kizák

„Provoz kamenných hospiců, které se o důstojné dožití takových lidí starají pár dní před jejich smrtí, hradí zdravotní pojišťovny jen zčásti. Mobilní hospice, jež o lidi pečují přímo doma, přitom nedostávají skoro nic,“ vysvětluje šéfka nadačního fondu firmy Avast Jarmila Baudišová. Ta nadaci, která každoročně hospicům rozdělí desítky milionů korun, řídí už šest let na žádost svého muže Pavla a druhého spoluzakladatele známé české antivirové společnosti AVAST Eduarda Kučery. Více ZDE.