Knížka o veselých příhodách ze života hospice je ZDE!

13. Říjen 2017, PhDr. Robert Huneš

A knížka už vyšla! Připomínám pro ty, kteří nezachytili naší předchozí zprávu o její přípravě. Název: Vinnetou se chce bratřit.

Kdo nevěří, ať k nám běží! Anebo si objedná knížku na mailové adrese ucto@hospicpt.cz. Publikace má 71 stran, stojí 99,- Kč plus poštovné. Jejím zakoupením mnohé pochopíte, hodně se pobavíte a zároveň přispějete na dobrou věc. Je vhodná i jako dárek.

V knížce jsou zaznamenány veselé příhody ze života hospice jeho personálem. Někte­ré jsou čerstvé, jiné staré několik let. Kapitolky 2 a 4 jsou vážnější. Jde o výňatky z dopisů, které do hospice posílají pozůstalí. Ty ukazují hospicovou práci zase z jiné stránky. Humor sice je součástí hospico­vého přístupu, ale vždy jen jako doplněk odborné, odpovědné a empatické péče.

Pojďte nahlédnout pod roušku hospicového světa. Je hezčí, radostnější, bezbolestnější i veselejší, než si možná myslíte!