Patentovaná technologie pro nežádoucí zápachy a proti infekcím slouží hospici!

16. Březen 2018, Ing. Juraj Kizák

V hospici Prachatice využili nejmodernější technologie pro snížení úrovně zápachu v čistící místností hospice.

Podle správce hospice pana Ludačky použitý nano nátěr  FN®3 funguje a splnil svůj účel. Více info přímo u něj: 388 311 726, spravce@alzheimerpt.cz

Jedná se o produkt české firmy FN-Nano s.r.o. dle původního českého patentu. Jak jsme se dozvěděli i přímo ze stránek výrobce technologie funkčních nátěrů FN® radikálně snižuje nejen NEPŘÍJEMNÝ ZÁPACH, ale  i množství virů, bakterií, plísní a jiných mikroorganismů v prostoru místností, kde je použita. Využití technologie funkčních nátěrů FN® je proto vhodné i v hospicích, kde pobývají pacienti s nižší imunitou, kteří jsou vystaveni vyššímu riziku nákazy sekundárními infekcemi. Nátěr může toto riziko podstatně snížit.

„Dle dostupných statistik jen v USA na sekundární infekci zemře ročně kolem 160 tisíc pacientů, kteří přišli do nemocnice s úplně s jinou diagnozou. Naše technologie je použita například v gastroenterologické klinice ve městě Reno v Nevadě, v řetězci špičkových očních klinik GEMINI, ambulanci dětského hematologického a onkologického centra ve FN MOTOL nebo v řadě mateřských škol na území celé ČR,“ sdělil  ředitel FN- NANO s.r.o., Pavel Šefl. O dalších informacích a možnostech aplikací (nejen) ve zdravotnických zařízeních se můžete dozvědět přímo u něj, případně nám dotazy pošlete na Hospice.cz, pokusíme se je ve spolupráci, a dle jeho časových možností, s ním zodpovědět, či připravit rozhovor.