Knížka pro pozůstalé: „Průvodce v čase zármutku“

27. Srpen 2018, Renata Hadová

Autorský kolektiv Hospice sv. Jana N. Neumanna v Prachaticích (Mgr. Eva Ludačková, PhDr. Robert Huneš a PhDr. Naděžda Špatenková, Ph.D.) vydal publikaci „Průvodce v čase zármutku“. Knížečka v pěkné úpravě s fotografiemi o 35 stranách je určena zejména pozůstalým a truchlícím, kterým zemřela blízká osoba a těm, kteří chtějí pozůstalé pochopit a podpořit. Může dobře pomoci v práci sociálních pracovníků, matrikářů, duchovních a dalších, kteří se s touto skupinou osob (nejen) ve své práci setkávají. Obsah publikace vychází ze zkušeností práce v hospici a současných poznatků z oblasti paliativní péče a psychologie.

Zájemci si mohou publikaci objednat na tel. 388 311 726, nebo info@hospicpt.cz. Cena je 50,- Kč plus poštovné.