Dr. Svatošová pro Patálie.cz: Byla bych ráda, aby se dořešilo financování a dotvořila se síť mobilních hospiců

6. Únor 2019, Ing. Juraj Kizák

Velice zajímavý a obohacující otevřený rozhovor s paní Dr. Svatošovou, se  nedávno objevil na internetě. I když je už paní Svatošová věkem dávno v důchodu, jak sama v rozhovoru říká, „Neustále jsem s hospici v kontaktu a chodím na různá setkání. Byla bych ráda, aby se dořešilo financování a dotvořila se síť mobilních hospiců. Ta ještě není dostatečná.“

Dále se dozvíte, že stále není spokojená s tím, že i když je lůžkových hospiců po celé republice celkem už osmnáct, stále  chybí jeden ještě na Vysočině. Další fakta o svém životě i hospicích najdete ZDE.